Shitet Shtëpia ne Taslixhe Afër Kishës Ortodokse

Shitet Shtëpia ne Taslixhe Afër Kishës Ortodokse
Rruga B, Pristinë 1000
Në Shitje 120,000€ - Shtëpia
2253 150 M2 3 Dhoma 1 Banjo Taslixhe

Shitet Shtepia ne Taslixhe – Kodi 2253

Lokacioni: Afer Kishes Ortodokse te Agjensioni Antikorrupsion

Siperfaqe: 150 M2

Shtepi 2 Katshe

Renditjet:

– 3 Dhoma Gjumit
– Sallon
– Kuzhin
– Banjo
– Depo
– Ballkon
– Koridor

Posedon:

– Nxemje Qendrore me Pelet
– Podum
– Hapsire Parkingu
– Shtepia Shitet e Mobiluar

– Lagjja Taslixhe eshte nje nder lagjet me te vjetra ne Prishtine dhe qe ofron te gjitha kushtet per banim, ne afersi te shtepise jane shkolla fillore, mjekesia familjare, markete, transporti publik etj. Shtepia posedon dokumentacion te rregullt dhe shitet e mobiluar. Shtepia gjindet afer qendres se prishtines dhe larg zhurmes.

Shtepia shitet me nje çmim shume te volitshem.

Çmimi €120.000

? 044 302 000
?agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City