Shitet Shtëpia – Toka – Ferma në Lipjan

Shitet Shtëpia – Toka – Ferma në Lipjan
Rruga B, Pristinë 1000
Në Shitje 230,000€ - Shtëpia, Toka
1475 108 Ari Bregu i Zi

Shitet Toka – Shtepia – Ferma ne Lipjan – Kodi 1475

Lokacioni: 8 Klm prej Udhkryqit Lipjanit te Bregu i Zi

Siperfaqe: 1 Hektar e 8 Ari

Shtepia Posedon:

Siperfaqe: 340 M2

Kati Perdhes:

– 2 Dhoma Gjumit
– Sallon
– Kuzhin
– Banjo

Kati: 1

– 3 Dhoma Gjumit
– Banjo
– 2 Ballkona

Toka Posedon:

– 1500 Trupa pem (4 vjeqare)
– 4 Bunar
– Ferm 400 M2
– Infrastruktur te Plote
– 3 Klm Largesi prej rruges krryesore
– Rruga eshte e asfaltuar

Pranohen Kompenzime me Banesa ne Lipjan ose Ferizaj dhe Vetur vleren deri 50.000.

Çmimi €230.000

📞 044 302 000
📧agjensioniprishtina@hotmail.com

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City