Shitet Super Banesa në Mat me Fletë Poseduese

Shitet Super Banesa në Mat me Fletë Poseduese
Rruga B, Pristinë 1000
Në Shitje 1,000€ - Banesa
2323 92 M2 2 Dhoma 2 Banjo 1 Garazha Mati

Shitet Super Banesa ne Mati 1 ME FLETE POSEDUESE – Kodi 2323

Lokacioni: Rr. Muharem Fejza Kompleksi Pozhegu Brother

Siperfaqe: 91 M2

Kati 2

Renditjet:

– 2 Dhoma Gjumit
– Sallon me Kuzhin
– 2 Banjo
– Koridor
– Ballkon

Posedon:

– Nxemje Qendrore me Rrym
– Mirembatje te Hymjes
– Garazhd per Vetur
– Parking Publik
– Uj 24 H
– 2 Lifta

– Ju ofrojme kete banese ne shitje me standarte cilesore dhe shume komode per jetese, nje prej objekteve qe ploteson te gjitha kushtet komode per banim, banesa ka renditje te mire dhe e shfrytezuar qdo kend e baneses, gjindet ne katin e 2, banesa shitet vetem me Kuzhine kurse mobilet e tjera largohen. Se shpejti pritet lidhja nxemjes me Termokos. Dokumentacioni ne rregullt me flete poseduese.

Çmimi €1000 M2
Çmimi e Garazhdes €5000

📞 044 302 000
📧agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City