Shitet Super Banesa në Mat

Shitet Super Banesa në Mat
Rruga B, Pristinë 1000
Në Shitje 1,100€ - Banesa
2221 115.5 M2 3 Dhoma 2 Banjo Mati

Shitet Banesa 3 Dhomshe ne Mat – Kodi 2221

Lokacioni: Afer Shk.F. Pavarsia

Siperfaqe: 115.5 M2

Kati 4

Renditjet:

– 3 Dhoma Gjumit
– Sallon me Kuzhin
– 2 Banjo
– 2 Shpajza
– Koridor
– Ballkon

Posedon:

– Nxemje Qendrore me Rrym
– Mirembatje te Hymjes
– Parking Kolektiv

– Banesa gjindet ne nje lokacion te pershtatshem per banim ne rrugen Muharme Fejza shum afer shk.f. Pavarsia, lidhja direkte me rrugen C, parking kolektiv, gjelberim, transport publik dhe shum shitore afersi objektit. Objektet jane te ndertuar me kulatitet te larte te ndertimit.

– Banesa posedon dokumentacion te rregullt.

Çmimi €1100 M2

📞 044 302 000
📧agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City