Shitet Toka në Rrugën B

Shitet Toka në Rrugën B
Rruga B, Pristinë 1000
Në Shitje 270,000€ - Toka
2626 4.30 Ari Rruga B

Shitet Toka ne Rrugen B – Kodi 2626

Lokacioni: Mbrapa Royal Mallit

Siperfaqe: 4.30 Ari

Toka gjindet ne lokacion te shkelqyer per ndertim te ulet dhe gjindet miniher mbrapa Royal Mallit. Posedon dokumentacion te rregullt dhe infrastruktur te plote.

Çmimi €270.000

Me Shume Oferta Kliko ne Linkun:
https://bit.ly/3gLRTbh

???? 044 302 000
???? www.prishtina-city.com
????agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City