Shtëpi Komode me Qira në Matiqan

Shtëpi Komode me Qira në Matiqan
Matiqan, Prishtinë
Me qira 1,200€ - Shtëpia
2100 300 M2 6 Dhoma 4 Banjo Matiqan

Shtepi me Qira ne Matiqan – Kodi 2100

Lokacioni: 3 Klm Prej Rruges B dhe 500 M prej Villa Panorames

Siperfaqe: 300 M2 + 10 Ari Obor

Shtepi 2 Katshe

Renditjet:

– 6 Dhom Gjumit
– 2 Sallona
– 4 Banjo
– 2 Kuzhina te Mobiluar me Kuzhin dhe Teknik
– 2 Koridora

Posedon:

– Garazhda per Vetur
– Parking Jashtem
– Grill
– 10 Ari Obor
– Nxemje Qendrore nder Dysheme
– Alarm Sigurie
– Pamjen Paranomike

– Shtepia ndodhet ne lokacion te qete dhe eshte e pershtatshem per qerdhe te femijeve ose zyre.

Çmimi €1200

📞 044 302 000
📧agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City