Shtëpi Komode me Qira në Veternik te Gorenje

Shtëpi Komode me Qira në Veternik te Gorenje
Veternik
Me qira 500€ - Shtëpia
1456 200 M2 4 Dhoma 2 Banjo 1 Garazha Veternik

Shtepi me Qira ne Veternik – Kodi 1456

Lokacioni: Afer Gorenjes dhe Spitalit Lindja

Siperfaqe: 200 M2

Renditjet:

– Kati 1:

– Sallon me Kuzhin
– Banjo
– Paradhom

Kati 2

– 3 Dhoma Gjumit
– 2 Ballkona
– Banjo
– Garderob
– Dhom Punes

Posedon:

– 2.5 Ari Obor
– Nxemje Qendrore me Pelet me Kamin
– Shtepia eshte e Mobiluar
– Garazhd per Vetur
– Podrum

Çmimi €500

Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City