Shtëpi me Qira në Arbëri Afër Xhamisë

Shtëpi me Qira në Arbëri Afër Xhamisë
Rruga B, Pristinë 1000
Me qira 550€ - Shtëpia, Zyre
2662 350 M2 6 Dhoma 3 Banjo 1 Garazha Arbëri

OFERT – Shtepi me Qira ne Arberi – Kodi 2662

Lokacioni: Afer Xhamise

Siperfaqe: 350 M2 Banim + 15 Ari Toke

Renditjet:

– 6 Dhoma
– Sallon
– 2 Kuzhina
– 3 Banjo
– 3 Ballkona
– Shpajz

Posedon:

– 15 Ari toke
– Garazhd per Veture
– Nxemje Qendrore me Pelet
– Kamera Sigurie

Shtepia gjindet ne lokacion te favorshem per banim ose biznese si psh, kopsht per femije ose zyre. Shtepia eshte ndertim i ri dhe ofron te gjitha kushtet komode. Lokacioni neper destinacione te ndyshme te qytetit eshte e lehte. Cmimi eshte i arsyeshem.

Çmimi €550

📞 044 302 000
📧agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City