Shtëpi me Qira në Arbëri

Shtëpi me Qira në Arbëri
Zagrebi, Prishtinë
Me qira 550€ - Shtëpia
2041 150 M2 3 Dhoma 2 Banjo Arbëri

Shtepi me Qira ne Arberi – Kodi 2041

Lokacioni: Afer Hekurudhes dhe Qendres

Siperfaqe: 150 M2

Renditjet:

– 3 Dhoma Gjumit
– Sallon
– Kuzhin
– 2 Banjo
– 2 Ballkona

Posedon:

– Nxemje Qendrore me Pelet
– Obor 2.5 Ari
– Uj 24 H

– Shtepia eshte e pershtatshem edhe per zyre.

Çmimi €550

📞 044 302 000
📧agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City