Shtepi me Qira në Kolovic te Toni Market

Shtepi me Qira në Kolovic te Toni Market
Rruga B, Pristinë 1000
Me qira 200€ - Shtëpia
2457 100 M2 2 Dhoma 1 Banjo Kolovicë

Shtepie me Qira ne Kolovic – Kodi 2457

Lokacioni: Afer Toni Maket dhe Sh.M. Sami Frasheri

Siperfaqe: 100 M2

Renditjet:

– 2 Dhoma Gjumit
– Sallon
– Kuzhin
– Banjo
– Koridor
– Ballkon

Posedon:

– Nxemje Qendrore me Rrym
– Obor
– Podrum

Shtepia eshte perball Viva Fresh Store ne afersi eshte Ambulanca, Shk.M. Sami Frasheri dhe 7 Minuta nga Qendra. Shtepia eshte e vequar nje katshe. Shtepia leshohet me qira per familjar dhe kontrate afatgjate.

Çmimi €200

📞 044 302 000
📧agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City