Shtëpi me Qira në Matiqan

Shtëpi me Qira në Matiqan
Rruga B, Pristinë 1000
Me qira 300€ - Shtëpia
2685 150 M2 5 Dhoma 2 Banjo Matiqan

Shtepi me Qira ne Matiqan – Kodi 2685

Lokacioni: Afer Restorant Panorama

Renditjet:

– 5 Dhoma
– Sallon
– Kuzhin
– 2 Banjo
– Ballkon

Posedon:

– 10 Ari toke
– 2 Podruma

Shtepia gjindet Afer Restorant Panorama dhe Afer Lagjes Royal Green Residence

Çmimi €300

📞 044 302 000
📧agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City