Shtëpi me Qira në Matiqan te Kolegji Millenium

Shtëpi me Qira në Matiqan te Kolegji Millenium
Rruga B, Pristinë 1000
Me qira 550€ - Shtëpia
2621 120 M2 2 Dhoma 1 Banjo 1 Garazha Matiqan

Shtepi me Qira ne Mat – Kodi 2621

Lokacioni: Rr. Isa Kastratit – Afer Shkolles Millenium

Siperfaqe: 120 M2

Kati Perdhes

Renditjet:

– 2 Dhoma Gjumit
– Sallon
– Kuzhin
– Banjo
– Koridor
– Ballkon

Posedon:

– Nxemje Qendrore me Rrym
– Garazhd per Vetur
– Obor 9 Ari
– Uj 24 H

– Shtepia eshte ne katin perdhes me hyrje te veqante dhe me pamje te bukur nga kopshti. Shtepia gjindet mbrapa kolegjit Milleniumi 3.

Çmimi €550

???? 044 302 000
????agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City