Shtëpi me Qira në Matiqan

Shtëpi me Qira në Matiqan
Rruga B, Pristinë 1000
Me qira 200€ - Shtëpia
2359 70 M2 1 Dhoma 1 Banjo Matiqan

Shtepi me Qira ne Matiqan – Kodi 2359

Lokacioni: 3 Klm Prej Rruges B dhe 500 M prej Restorant Villa Panorames

Siperfaqe: 80 M2

Kati Perdhes

Renditjet:

– Sallon me Kuzhin
– Dhom Gjumit
– Banjo
– Obor

Posedon:

– Nxemje Qendrore
– Parking
– Grill
– 10 Ari Obor
– Alarm Sigurie

– Shtepia eshte e sapomobiluar dhe ofron te gjitha kushtet per banim afatgjate. Shtepia ka parking, obor, grill, alaram sigurie, nxemjen qendrore, izolim. Shtepia leshohet me kontrat minimum 12 mujor.

Çmimi €200

📞 044 302 000
📧agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City