Shtëpi me Qira në Tophane Afër Hekurudhës

Shtëpi me Qira në Tophane Afër Hekurudhës
Rruga B, Pristinë 1000
Me qira 250€ - Banesa
1642 120 M2 2 Dhoma 2 Banjo Tophane
Shtepi me Qira ne Tophane – Kodi 1642
 
Lokacioni: Afer Hekurudhes
 
Siperfaqe: 120M2
 
Renditjet:
 
– 2 Dhoma Gjumit
– Sallon
– Kuzhin
– 2 Banjo
– Ballkon
– Koridor
 
Posedon:
 
– Shtepia eshte e Renovuar
 
Çmimi €250
 
Shtepia gjindet ne Tophane afer hekurudhes, shtepia eshte e renovuar dhe e mobiluar, shtrati ne dhomen e qiftit vjen i ri, shtepia leshohet me qira vetem per familjare ose nje qift dhe kontrate minimum 1 vit.
 
📞 044 302 000
📧agjensioniprishtina@hotmail.com
Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City