Shtëpi me Qira t 4 Llullat për Banim ose Biznes

Shtëpi me Qira t 4 Llullat për Banim ose Biznes
Rruga B, Pristinë 1000
Me qira 400€ - Shtëpia, Zyre
2557 130 M2 3 Dhoma 2 Banjo 4 Llullat

Shtepi me Qira te 4 Llullat – Kodi 2557

Lokacioni: Mbrapa Xhamise se 4 Llullave

Siperfaqe: 130 M2 + 2 Ari Obor

Reditjet:

– 3 Dhoma Gjumit
– Sallon me Kuzhin
– 2 Banjo
– Ballkon

Posedon:

– Nxemje Qendrore me Rryme
– 2 Ari Obor Shfrytezueshem
– Uj 24 H
– Kuzhina e Kompletuar me Teknik

– Shtepia gjindet ne qender afer 4 llullave dhe parkut qytetit. Shtepia eshte e pershtatshem per veprimtari biznesore si psh zyre te It, Marketing Digital, Kopsht per femije. Shtepia leshohet me qira kati perdhes me obor 200 m2.

Çmimi €400 per banim familjar (mobilohet komplet)
Çmimi €600 per zyre
Çmimi €700 per kopsht per femije

???? 044 302 000
????agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City