Shtëpi me Qira te Fakulteti Teknik Afër Rout 66

Shtëpi me Qira te Fakulteti Teknik Afër Rout 66
Rruga B, Pristinë 1000
Me qira 750€ - Shtëpia, Zyre
1571 260 M2 8 Dhoma 4 Banjo 1 Garazha Bregun e Diellit

OFERT – Shtepi/Zyre me Qira ne Bregun e Diellit – Kodi 1571

Lokacioni: Lagjen e Universitetit te Fakulteti Teknik Afer Rout 66

Siperfaqe 260 M2 + 300 M2 Obor

Renditjet:

Kati Perdhes:

– Kuzhin
– 2 Dhoma
– Banjo

Kati 1:

– Dhome
– Sallon
– Kuzhin
– Banjo
– Shpajz
– Ballkon
– Hapsir Punes 50 M2 me Hyrje te Veqant

Kati 2:

– 3 Dhoma
– Banjo
– Shpajz
– Ballkon

Posedon:

Lokacioni i shtepise eshte afer rruges B, Fakultetit Teknik, shtepia eshte e pershatshem per Biznes si Kopsht per Femije, It, Estetik etj. Shtepia posedon nxemjen qendrore me termokos dhe rryme, garazhd per veture, obor, 3 hyrje, 8 njesi punes, 4 banjo. Ne katin e 1 eshte nje hapsire punes me hyrje te veqante me siperfaqe 50 m2. Parking te mjaftushem para objektit dhe pa pagese.

Çmimi €750

📞 044 302 000
📧agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City