Super Banes me Qira në Aktash te Pika Luxury

Super Banes me Qira në Aktash te Pika Luxury
Rruga B, Pristinë 1000
Me qira 650€ - Banesa
2371 98 M2 2 Dhoma 2 Banjo 1 Garazha Aktash

Banes me Qira ne Aktash – Kodi 2371

Lokacioni: Rr. Gazmend Zajmi Kompleksi Pika Luxury

Siperfaqe: 98 M2

Kati 7

Renditjet:

– 2 Dhoma Gjumit
– Sallon me Kuzhin
– 2 Banjo
– Koridor
– Ballkon

Posedon:

– Nxemje Qendrore me Rrym
– Mirembatje te Hymjes
– Garazhd per Vetur
– Lift
– Uj 24 H

– Banesa gjindet ne Rr. Gazmend Zajmi afer Ministrsis Arsimit, banesa eshte super e mobiluar dhe i ploteson te gjitha kushtet per banim.

Çmimi €650

? 044 302 000
?agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City