Super Banes me Qira në Bregun e Diellit

Super Banes me Qira në Bregun e Diellit
Bregu i Diellit, Prishtinë
Me qira 650€ - Banesa
2139 105 M2 2 Dhoma 2 Banjo Bregun e Diellit

Banes Moderne me Qira ne Bregun e Diellit – Kodi 2139

Lokacioni: Banesat e Bardha Afer Shk.F. Iliria

Siperfaqe: 105 M2

Kati 4

Renditjet:

– 2 Dhoma Gjumit
– Sallon
– Kuzhin
– 2 Banjo
– Depo
– 2 Ballkona
– 2 Koridora

Posedon:

– Mirembatje te Hymjes nga NPB
– Parking Publik
– Uj 24 H
– Lift
-Banesa eshte komplet e renovuar dhe e mobiluar.

Çmimi €650

📞 044 302 000
📧agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City