Super Banes me Qira në Lakrishte Për Banim Ose Zyre

Super Banes me Qira në Lakrishte Për Banim Ose Zyre
Tirana, Prishtinë
Me qira 780€ - Banesa, Zyre
2113 130 M2 3 Dhoma 2 Banjo Lakrishte

Super Banes me Qira ne Lakrishte per Banim Ose Zyre – Kodi 2113

Lokacioni: Kompleksi Lakrishte

Siperfaqe: 130 M2

Kati 2

Renditjet:

– 3 Dhoma Gjumit
– Sallon me Kuzhin
– 2 Banjo
– Koridor

Posedon:

– Nxemje Termike
– Mirembatje te Hymjes
– Sigurim Fizik
– Uj 24 H
– Restorant
– Recepcion
– Objekti 21 Katshe
– 5 Katet e Para Jane Afarizem

KOMPLEKSI LAKRISHTE, per nje jete te integruar. Ky kompleks perfshine shumicen e elementeve te nevojshme per nje jete sa me te lehte dhe te lumtur. Ketu do te gjeni hapesira te gjelbra, sheshe te hapura dhe salla per qellime te shumefishta per femije, hapesira per blerje, konferenca, zyre, hotel e restorante.
Të gjitha hapesirat jane te monitoruara dhe te mirembajtura 24 ore te javes.

Çmimi €780

📞 044 302 000
📧agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City