Super Zyre me Qira në Dardani te Narteli

Super Zyre me Qira në Dardani te Narteli
Rruga B, Pristinë 1000
Me qira 950€ - Zyre
1718 160 M2 3 Dhoma 2 Banjo Dardani

Super Zyre me Qira ne Dardani – Kodi 1718

Lokacioni: Kompleksi Nartel

Siperfaqe: 160 M2

Kati 4

Renditjet:

– 4 Njesi
– 2 Banjo
– 2 Ballkona
– 2 Ballkona
– Koridor

Posedon:

– Nxemje Qendrore me Rrym dhe Termokos
– Mirembatje te Hymjes
– Uj 24 H
– Lift

– Banesa eshte Shum Afer Rruges Bill Klinton, Lagjes Pejton, Qendres dhe eshte e pershtatshme per zyre afatgjate, Objekti Nartel e ndertuar me cilesi te larte ndertimit, nje nder objektet me komode ne Lagjen Dardania, Hapsira e baneses ofron komoditet per pune.

Çmimi €950

📞 044 302 000
📧agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City