Zyre me Qira në Arbëri Afër Komunës

Zyre me Qira në Arbëri Afër Komunës
Arberi, Pristina
Me qira 400€ - Zyre
2054 89 M2 3 Dhoma 2 Banjo Arbëri

Zyre me Qira ne Arberi – Kodi 2054

Lokacioni: Rr. Ahmet Krasniqi Afer Komunes se Re dhe Auditorit Gjeneral

Siperfaqe: 89 M2

Kati 4

Renditjet:

– 3 Njesi Punes
– 2 Banjo
– Koridor
– Ballkon

Posedon:

– Nxemje Qendrore me Rrym
– Garazhd per Vetur
– Mirembatje te Hymjes
– Pamjen nga Rruga Kryesore
– Uj 24 H
– Lift

Çmimi €400

📞 044 302 000
📧agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City