Zyre me Qira në Arbëri Kompleksi Butrinti

Zyre me Qira në Arbëri Kompleksi Butrinti
Arberi, Pristina
Me qira 400€ - Zyre
2097 84.5 M2 3 Dhoma 2 Banjo Arbëri

Zyre me Qira ne Arberi – Kodi 2097

Lokacioni: Kompleksi Butrintit Afer Minimaxit dhe Kforit

Siperfaqe: 84.5 M2

Kati 4

Renditjet

– 3 Njesi Punes
-2 Banjo
– Shpajz
– Koridor
– Ballkon

Posedon

– Nxemje Qendrore
– Mirembatje te Hymjes
– 2 Lifta
– Uj 24H
– Kuzhina mundet mu mobilu.

Çmimi €400

? 044 302 000
?agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City