Zyre me Qira në Arbëri te Butrinti

Zyre me Qira në Arbëri te Butrinti
Arberi, Pristina
Me qira 500€ - Zyre
2101 118 M2 4 Dhoma 3 Banjo Arbëri

Zyre me Qira ne Arberi – Kodi 2101

Lokacioni: Kompleksi Butrintit Afer Minimaxit dhe Kforit

Siperfaqe: 118 M2

Kati 4

Renditjet

– 4 Njesi Punes
– 3 Banjo
– 2 Shpajza
– Koridor
– Ballkon

Posedon

– Nxemje Qendrore me Rrym
– Mirembatje te Hymjes
– 2 Lifta
– Uj 24H
– Kuzhina mundet mu mobilu.

Çmimi €500

📞 044 302 000
📧agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City