Zyre me Qira në Arbëri te Minimaxi

Zyre me Qira në Arbëri te Minimaxi
Rruga B, Pristinë 1000
Me qira 500€ - Zyre
2427 124 M2 4 Dhoma 2 Banjo Arbëri

Zyre me Qira ne Arberi – Kodi 2427

Lokacioni: Kompleksi Minimaxit

Siperfaqe: 124 M2

Kati 4

Renditjet:

– 4 Njesi Punes
– 2 Banjo
– Koridor
– Ballkon

Posedon:

– Nxemje Qendrore me Rrym
– Mirembatje te Hymjes
– Lift
– Uj 24 H

– Banesa gjindet ne Arberi ne Rr. Ferid Curri te Minimaxi, objekti eshte i ndertuar me cilesi te larte ndertimit dhe ofron kushte te mira. Banesa eshte me siperfaqe 124 M2 dhe e pershtatshem per zyre. Lagjja Arberia eshte nje nder lagjet me siguri te larte dhe nje prej lagjeve me te kerkuara nga qiramarresit.

Çmimi €500

? 044 302 000
?agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City