Zyre me Qira në Bregun e Diellit Afër Restorant Gizi

Zyre me Qira në Bregun e Diellit Afër Restorant Gizi
Rruga B, Pristinë 1000
Me qira 700€ - Zyre
2422 150 M2 6 Dhoma 2 Banjo Bregun e Diellit

Zyre me Qira ne Bregun e Diellit – Kodi 2422

Lokacioni: Te Pizeria Napoli Afer Restorant Gizi

Siperfaqe: 150 M2

Kati Perdhes

Renditjet:

– 6 Njesi Punes
– 2 Kuzhina
– 2 Banjo
– Depo
– Koridor
– Ballkon

Posedon:

– Nxemje Qendrore me Termokos
– Mirembatje te Hymjes
– 2 Hyrje
– Uj 24 H

– Banesa gjindet ne nje lokacion shume te pershatshem per zyre, ordinanca, kopsht per femije, it, etj. Banesa gjindet ne katin perdhese dhe posedon 2 hyrje, obor, terase 12 metra gjatsi, nxemje qendrore me termokos. Banesa eshte afer Kopshtit te Femiejve Ardhmeria dhe Restorant Gizi.

Çmimi €700

📞 044 302 000
📧agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City