Zyre me Qira në Bregun e Diellit Afër Shk.F. Ismail Qemali

Zyre me Qira në Bregun e Diellit Afër Shk.F. Ismail Qemali
Rruga B, Pristinë 1000
Me qira 380€ - Zyre
2327 42 M2 2 Dhoma 1 Banjo Bregun e Diellit

Zyre me Qira ne Bregun e Diellit – Kodi 2327

Lokacioni: Afer Shk.F. Ismail Qemali

Siperfaqe: 42 M2

Kati 1

Posedon:

– Nxemje Qendrore me Termokos
– 2 Njesi Punes
– Banjo
– Ballkon
– Koridor

– Banesa eshte ne katin e pare dhe e pershtatshem per zyre ose ordinanca, banesa leshohet vetem per biznes dhe jo banim.

Çmimi €380

📞 044 302 000
📧agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City