Zyre me Qira në Bregun e Diellit te Fakulteti Teknik

Zyre me Qira në Bregun e Diellit te Fakulteti Teknik
Bregu i Diellit, Prishtinë
Me qira 850€ - Zyre
2036 230 M2 5 Dhoma 2 Banjo Bregun e Diellit

Shtepi (Zyre) me qira ne Bregun e Diellit – Kodi 2036

Lokacioni: Afer Fakultetit Teknik dhe Roout 66

Siperfaqe: 230 M2

Renditjet:

– 5 Njesi Punes
– 3 Banjo
– 2 Kuzhina
– Ballkon
– Koridor

Posedon:

– Nxemje Qendrore me Termokos
– Garazhd per vetur
– Obor 60 m2
– Uj 24H

Çmimi €850

? 044 302 000
?agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City