Zyre me Qira në Bregun e Diellit Te Posta e Vogël

Zyre me Qira në Bregun e Diellit Te Posta e Vogël
Rruga B, Pristinë 1000
Me qira 450€ - Zyre
0872 80 M2 3 Dhoma 1 Banjo Bregun e Diellit

Zyre Moderne me qira ne Bregun e Diellit – Kodi 0872

Lokacioni: Te Posta e Vogel

Siperfaqe: 80 M2

Kati Perdhes

Posedon:

– Nxemje Nder Dysheme me Termokos
– Kamera Sigurie
– 3 Njesi Pune
– Banjo
– Koridor
– Alarm

– Lokaconi i zyres eshte mbrapa postes se vogel, parking mjaftueshem, afer rruges B, zyra eshte e renovuar dhe shum e pershtatshem per kontrate afatgjate.

Çmimi €450

📞 044 302 000
📧agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City