Zyre me Qira në Lagjen e Muhaxherve te Pika Prestige

Zyre me Qira në Lagjen e Muhaxherve te Pika Prestige
Rruga B, Pristinë 1000
Me qira 500€ - Zyre
2443 72 M2 3 Dhoma 1 Banjo 1 Garazha Lagjia e Muhagjerëve

Zyre me Qira ne Lagjen e Muhaxherve- Kodi 2443

Lokacioni: Kompleksi Pika Prestige

Siperfaqe: 72 M2

Kati 1

Renditjet:

– 3 Njesi Punes
– Banjo
– Depo
– Koridor
– Ballkon

Posedon:

– Nxemje Qendrore me Rrym
– Mirembatje te Hymjes
– Garazhd per Veture
– Uj 24H
– Lift

– Banesa gjindet ne Qender afer Hotel Ambasadorit afer Ambasades Zvicres dhe 100 M afer Ministris Arsimit. Banesa gjindet ne katin e 1. Objekti Pika Prestige eshte nje nder objektet me luksoze te ndertuara ne Qender te Prishtines. Banesa eshte ne katin e 1 dhe eshte shume e pershtatshem per zyre.

Çmimi €500

📞 044 302 000
📧agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City