Zyre me Qira në Lakrishte Kompleksi Icona Tower

Zyre me Qira në Lakrishte Kompleksi Icona Tower
Lakrishtë, Prishtinë
Me qira 780€ - Zyre
1802 116 M2 3 Dhoma 2 Banjo Lakrishte

Banes me Qira pa Mobile ne Lakrishte- Kodi 1802

Lokacioni: Kompleksi ICONA TOWER

Siperfaqe: 116.5 M2

Kati 11

Renditjet:

– 3 Njesi Punes
– Kuzhine
– 2 Banjo
– Koridor
– Ballkon

Posedon:

– Nxemje Qendrore me Rryme
– Mirembatje te Hymjes
– 2 Lifta
– Kamin
– Uj 24 H

– Objekti Icona Tower gjindet ne Lakrishte nje nder zonat me te preferuara per qiramarrje per zyre afatgjate, lokacioni ku gjindet objekti Icona Tower eshte e rrethuar me biznese te ndryshme dhe gjindet ne qender te Prishtines ku kerkesa per qiramarrje per zyre eshte e madhe dhe shum e pershtatshem. Banesa eshte e kompletuar me kuzhine dhe banjot kurse pjesa tjeter e baneses eshte e zbrazet, kamin dhe nxemje me rryme, se shpejti pritet lidhja me termokos.

Çmimi €780

???? 044 302 000
????agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City