Zyre me Qira në Lakrishte Objekti Arting

Zyre me Qira në Lakrishte Objekti Arting
Lakrishtë, Prishtinë
Me qira 600€ - Zyre
2120 134 M2 3 Dhoma 2 Banjo Lakrishte

Zyre me Qira ne Lakrishte – Kodi 2120

Lokacioni: Kompleksi Lakrishte

Siperfaqe: 134 M2

Kati 11

Renditjet:

– 3 Njesi Punes
– 2 Banjo
– Koridor
– Ballkon

Posedon:

– Nxemje Termike
– Mirembatje te Hymjes
– Sigurim Fizik
– Uj 24 H
– Restorant
– Recepcion
– Objekti 21 Katshe
– 5 Katet e Para Jane Afarizem

KOMPLEKSI LAKRISHTE, per nje jete te integruar. Ky kompleks perfshine shumicen e elementeve te nevojshme per nje jete sa me te lehte dhe te lumtur. Ketu do te gjeni hapesira te gjelbra, sheshe te hapura dhe salla per qellime te shumefishta per femije, hapesira per blerje, konferenca, zyre, hotel e restorante.
Të gjitha hapesirat jane te monitoruara dhe te mirembajtura 24 ore te javes

Çmimi €600

📞 044 302 000
📧agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City