Zyre me Qira në Lakrishte te Dukagjini Residence

Zyre me Qira në Lakrishte te Dukagjini Residence
Rruga B, Pristinë 1000
Me qira 450€ - Zyre
1828 92.5 M2 3 Dhoma 2 Banjo Lakrishte

Zyre (banes) me Qira ne Lakrishte – Kodi 1828

Lokacioni: Kompleksi Dukagjini Residence

Siperfaqe: 92.50 M2

Kati 12

Renditjet:

– 3 Njesi Punes
– Banjo
– 2 Banjo
– 2 Ballkona
– Koridor

Posedon:

– Nxemje Qendrore me Termokos dhe Rryme
– Mirembatje te Hymjes
– Garazhd per Vetur + Depo
– 4 Lifta

Specifikat e Objektit:

– Banesa ndodhet ne nje zone mjaft te pershtatshme per banim dhe per afarizem e përshtatshme edhe per zyre biznesi, me një pamje shume te mirë dhe e ndar në dhoma si dhe vlene te ceket se në hyrjen e banesës është Recepcioni per lajmerim te mysafireve me loby per pritje te musafirve me kamera te integruar mbrenda baneses.

– Objekti ka nje ndertim mjaft cilesor materiali ndertimor eshte ne nivelin me te larte qe nuk eshte perdorur deri me sot
– Sistemin SMART ROOME per kontrollim te nxemjes dhe temperatures dhe roletave.

– Banesa gjendet në kompleksin e ndërtuar nga “Dukagjini Residence” në një lokacion ideal në afërsi të rrethrrotullimit në unazë qëndrore të Prishtinës në lagjen Lakrishte

– Loby per pritje te musafirve
– Parking te perbashket
– Objekti posedon ne tri katet e para Qendren Tregtare ,Parking Nentoksor kater kate.

Çmimi €450

📞 044 302 000
📧agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City