Zyre me Qira në Lakrishte te Dukagjini Residence

Zyre me Qira në Lakrishte te Dukagjini Residence
Rruga B, Pristinë 1000
Me qira 650€ - Banesa
2530 100 M2 3 Dhoma 2 Banjo 1 Garazha Lakrishte

Zyre Komode me Qira ne Lakrishte – Kodi 2530

Lokacioni: Kompleksi Dukagjini Residence

Siperfaqe: 100 M2

Kati 13

Renditjet:

– 3 Njesi Punes
– 2 Banjo
– Shpajz
– Koridor
– Ballkon

Posedon:

– Nxemje Qendrore me Termokos
– Garazhd per Vetur
– Mirembatje te Hymjes
– Lift

Specifikat e Objektit:

Banesa ndodhet ne nje zone mjaft te pershtatshme per banim dhe per afarizem e përshtatshme edhe per zyre biznesi, me një pamje shume te mirë dhe e ndar në dhoma si dhe vlene te ceket se në hyrjen e banesës është Recepcioni per lajmerim te mysafireve me loby per pritje te musafirve me kamera te integruar mbrenda baneses. Banes ka nje ndertim mjaft cilesor materiali ndertimor eshte ne nivelin me te larte qe nuk eshte perdorur deri me sot.
-Sistemin SMART ROOME per kontrollim te nxemjes dhe temperatures dhe roletave
-Klime, Intrenet etj.

-Recepcioni me punëtore posht tek hyrja e baneses, dhe vete kontrollim te hyrjes nga banesa me Kamer.
-Loby per pritje te musafirve
-Garazh e veqant per Banese si dhe parking te perbashket
Objekti posedon ne tri katet e para Qendren Tregtare Parking Nentoksor kater kate.

Çmimi €650

???? 044 302 000
????agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City