Zyre me Qira në Pejton te Prime Group

Zyre me Qira në Pejton te Prime Group
Rruga B, Pristinë 1000
Me qira 600€ - Zyre
2434 91 M2 3 Dhoma 2 Banjo Pejton

Zyre me Qira ne Pejton – Kodi 2434

Lokacioni: Kompleksi Prime Group

Siperfaqe: 91 M2

Kati 1

Renditjet:

– 3 Njesi Punes
– 2 Banjo
– Koridor
– Ballkon

Posedon:

– Nxemje Qendrore me Termokos
– Mirembatje te Hymjes
– Lift
– Uj 24 H

– Banesa gjindet ne Pejton objektin Prime Group me pamje nga Rr. Tirana dhe nga Kopshti, parking kolektiv dhe nxemje qendrore me termokos. Banesa eshte shume e pershtatshem per zyre si It,, Kontabilitet, Marketing, etj. Siguria maximale ne objektin Prime Group me sigurim fizik, kamera sigurie, hyrja ne objekt me kartela.

Çmimi €600

📞 044 302 000
📧agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City