Zyre me Qira në Qendër në Rr. Luan Haradinaj

Zyre me Qira në Qendër në Rr. Luan Haradinaj
Rruga B, Pristinë 1000
Me qira 450€ - Zyre
2503 60 M2 2 Dhoma 1 Banjo Qender

Zyre me Qira ne Qender – Kodi 2503

Lokacioni: Rr. Luan Haradinaj

Siperfaqe: 60 M2

Kati 2

Renditjet:

– 2 Njesi Punes
– Banjo
– Koridor
– Ballkon

Posedon:

– Nxemje Qendrore me Termokos
– Mirembatje te Hymjes

– Zyra me lokacion ne Qender te Prishtines ne Rr. Luan Haradinaj dhe Perball Stacionit Policor, zyra gjindet ne lokacion te pershtatshem per veprimtari te ndryshme dhe ofron kushte te mira. Loakacioni ku gjindet objekti eshte nje nder lokacionet me te preferuara nga qiramarresit.

Çmimi €450

???? 044 302 000
????agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City