Zyre me Qira në Qendër te Kafja Lulu’s

Zyre me Qira në Qendër te Kafja Lulu’s
Rruga B, Pristinë 1000
Me qira 350€ - Zyre
2818 40 M2 2 Dhoma 1 Banjo Qender

Zyre me Qira ne Qender – Kodi 2818

Lokacioni: Sheshi Nena Tereze te Kafja Lulu’s

Siperfaqe: 40 M2 Neto

Kati 1

Renditjet:

– 2 Njesi Punes
– Banjo
– Koridor
– Ballkon

Posedon:

– Nxemjen Qendrore me Termokos
– Mirmebatje te Hymjes
– Banesa eshte e Renovuar

Faturat e ujit, mbeturinave dhe mirembatja e hymjes perfshihen ne çmim.

Çmimi €350

📞 044 302 000
📧agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City