Zyre me Qira në Qendër të Prishtinës

Zyre me Qira në Qendër të Prishtinës
Rruga B, Pristinë 1000
Me qira 550€ - Zyre
2225 80 M2 3 Dhoma 1 Banjo Qender

Zyre me Qira ne Qender – Kodi 2225

Lokacioni: Rr. Garibaldi Perball Hotel Grandit

Siperfaqe: 80 M2

Kati 2

Renditjet:

– 3 Njesi Punes
– Koridor
– Banjo
– Kuzhin

Posedon:

– Nxemje Qendrore me Termokos
– Mirembatje te Hymjes nga NPB-ja

– Zyra gjindet ne zemer te Prishtines nje nder lokacionet me te preferuara per biznese dhe sidomos per hapjen e zyreve si: Avokatur, It, Kontabilitet, Agjensione, etj. Pamjen nga rruga kryesore nga sheshi Zahir Pajaziti dhe nga Pallati i Rinis.

Çmimi €550

📞 044 302 000
📧agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City