Zyre me Qira në Qendër te Restorant Pishat

Zyre me Qira në Qendër te Restorant Pishat
Rruga B, Pristinë 1000
Me qira 530€ - Zyre
2011 85 M2 3 Dhoma 2 Banjo Qender
Zyre me Qira ne Qender – Kodi 2011
 
Lokacioni: Perball Restorant Pishat
 
Siperfaqe: 85 M2
 
Kati 2
 
Renditjet:
 
– 3 Njesi Punes
– Kuzhin
– 2 Banjo
– Ballkon
Posedon:
 
 
– Mirembatje te Hymjes
– Uj 24 H
– Banesa Komplet e Renovuar
– Pamjen nga Rruga Kryesore
 
– Banesa gjindet perball Restorant Pishat me pamje nga rruga kryesore, banesa eshte komplet e renovuar dhe shume e pershtatshem per zyre si It, Avokatuar, Marketing etj.
 
Çmimi €530
 
📞 044 302 000
📧agjensioniprishtina@hotmail.com
Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City