Zyre me Qira në Qendër te Sheshi Nena Tereze

Zyre me Qira në Qendër te Sheshi Nena Tereze
Rruga B, Pristinë 1000
Me qira 400€ - Zyre
2795 42 M2 3 Dhoma 1 Banjo Qender

Zyre me Qira ne Qender – Kodi 2795

Lokacioni: Sheshi Nena Tereze mbi Lokalin Tatlises dhe Afer Kafeteris Lulu’s

Siperfaqe: 42 M2 Neto

Kati 1

Renditjet:

– 3 Njesi Punes
– Banjo
– Koridor
– Ballkon

Posedon:

– Nxemjen Qendrore me Termokos
– Mirmebatje te Hymjes nga NPB-ja
– Banesa eshte e Renovuar

Çmimi €400

📞 044 302 000
📧agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City