Zyre me Qira në Qendër te Tresheshirat

Zyre me Qira në Qendër te Tresheshirat
Rruga B, Pristinë 1000
Me qira 450€ - Zyre
2579 65 M2 1 Dhoma 1 Banjo Qender

Zyre me Qira ne Qender – Kodi 2579

Lokacioni: Te Tresheshirat afer Hamburger Loriku

Siperfaqe: 65 M2

Kati 3

Renditjet:

– 3 Njesi Punes
– Banjo
– Ballkon

Posedon:

– Nxemje Qendore me Termokos
– Mirembatje te Hymjes
– Banesa Komplet e Renovuar
– Pamjen nga Rruga Kryesore

– Banesa gjindet perball Katedrales Nena Tereze te Hamburger Loriku, Banesa eshte komplet e renovuar dhe e pershtatshem per zyre. Per kontrate afatgjate mundesohet kuzhina.

Çmimi €450

???? 044 302 000
????agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City