Zyre me Qira në Rrugë B Kompleksi Dervisholli

Zyre me Qira në Rrugë B Kompleksi Dervisholli
Rruga B, Pristinë 1000
Me qira 450€ - Zyre
2379 83 M2 3 Dhoma 2 Banjo Rruga B

Zyre me Qira ne Rrugen B – Kodi 2379

Lokacioni: Kompleksi Dervisholli te Restorant HEBS

Siperfaqe: 83 M2

Kati 7

Renditjet:

– 3 Njesi Punes
– 2 Banjo
– Koridor
– Ballkon

– Zyra posedon nxemjen qendrore me termokos, pamjen nga rruga B, kuzhinen, 3 njesi punes, 2 banjo, koridor dhe ballkon.

Çmimi €450

Me Shume Oferta Kliko ne Linkun:
bit.ly/3drz5wH

? 044 302 000
? www.prishtina-city.com
?agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City