Zyre me Qira në Rrugën B Mbrapa Royal Mallit

Zyre me Qira në Rrugën B Mbrapa Royal Mallit
Rruga B, Pristinë 1000
Me qira 300€ - Zyre
1792 90 M2 3 Dhoma 2 Banjo Rruga B

Zyre me Qira ne Rrugen B – Kodi 1792

Lokacioni: Mbrapa Maxit 24H

Siperfaqe: 90 M2

Kati Perdhes

Renditjet:

– 3 Njesi Punes
– 2 Banjo
– Shpajz
– Koridor
– Ballkon

Posedon:

– Nxemje Qendrore me Rrym
– Mirembatje te Hymjes
– Uj 24 H

– Objekti i dyte mbrapa Royal Mallit ne katin perdhes dhe adekuate per zyre. Hapsir e mjaftueshem me nxemje qendrore nder dysheme.

Çmimi €300

📞 044 302 000
📧agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City