Zyre me Qira në Rrugën B te Maxi 24H

Zyre me Qira në Rrugën B te Maxi 24H
Rruga B, Pristinë 1000
Me qira 600€ - Zyre
2320 95 M2 3 Dhoma 2 Banjo Rruga B

Zyre me Qira ne Rrugen B – Kodi 2320

Lokacioni: Te Maxi 24 H Kompleksi Redoni

Siperfaqe: 95 M2

Kati 2

Posedon:

– Nxemje Qendrore me Termokos
– 1 Vendparking te Rezervuar
– 3 Njesi Punes
– 2 Banjo
– Ballkon
– Koridor

– Zyre me pamje nga rruga kryesore ne rrugen B dhe rrugen C, Objekti i sapoperfunduar dhe shum i pershtatshem per zyre te ndryshme, perparesit e kesaj banese eshte qe gjindet ne rreth dhe ka qasje te lehte neper te gjitha lagjet. 1 vend parking te rezervuar dhe parking kolektiv.

Çmimi €600

📞 044 302 000
📧agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City