Zyre me Qira në Rrugën B Te Maxi 24H

Zyre me Qira në Rrugën B Te Maxi 24H
Rruga B, Pristinë 1000
Me qira 300€ - Zyre
1311 84 M2 3 Dhoma 2 Banjo Rruga B

Zyre me Qira ne Rrugen B – Kodi 1311

Lokacioni: Te Maxi 24 H

Siperfaqe: 84 m2

Kati 3

Renditjet:

– 3 Njesi Punes
– 2 Banjo
– Ballkon
– Koridor

Posedon:

– Nxemje Qendrore me Termokos
– Mirembatje te Hymjes
– Lift
– Uj 24 H

Çmimi €300

– Banesa gjindet me pamje nga rruga kryesore dhe eshte e pershtatshem dhe vend ideal per hapsir reklamuese, banesa ka 3 nivele te punes me 2 banjo dhe ballkon, nxemjen qendrore me temrokos, lift dhe uj 24H.

📞 044 302 000
📧agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City