Zyre me Qira në Ulpian Afër Pompës Derivateve Exfis

Zyre me Qira në Ulpian Afër Pompës Derivateve Exfis
Rruga B, Pristinë 1000
Me qira 350€ - Zyre
2394 78 M2 3 Dhoma 1 Banjo Ulpian

Zyre me Qira ne Ulpian – Kodi 2394

Lokacioni: Afer Fontanes te Exfisi

Siperfaqe: 78 M2

Kati: 1

Renditjet:

– 3 Njesi Punes
– Banjo
– Koridor
– Ballkon

Posedon:

– Nxemje Qendrore me Termokos
– Mirembatje te Hymjes
– Uj 24 H

Banesa eshte ne nje Lokacion shume te pershtatshem – qasje shume te shpejt dhe afer te gjitha sherbimeve te nevojshme. Banesa eshte e pershtatshme per ushtrimin e veprimtarive te ndryshme Biznesore si: Kurse te gjuheve te huaja, Studio Grafike, Administrate, Programim, Kontabilitet, Marketing etj.

Çmimi €350

📞 044 302 000
📧agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City