Zyre me Qira ne Ulpian Perball AAK-se

Zyre me Qira ne Ulpian Perball AAK-se
Rruga B, Pristinë 1000
Me qira 450€ - Zyre
2293 65 M2 3 Dhoma 1 Banjo Ulpian

Zyre me Qira ne Ulpian – Kodi 2293

Lokacioni: Perball AAK-se

Siperfaqe: 65 M2

Kati Perdhes

Renditjet:

– 3 Njesi Punes
– 2 Ballkona
– Banjo
– Koridor

Posedon:

– Nxemje Qendrore me Termokos
– Mirembatje te Hymjes
– Uj 24 H

– Banesa posedon pamjen nga rruga kryesore perball AAK-se, banesa eshte e renovuar dhe e gatshme per vepritmari te ndryshme bizneosre, si Avokatuar, Kontabilitet, IT etj.

Çmimi €450

? 044 302 000
?agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City