Zyre me Qira në Ulpianë te Soliterat

Zyre me Qira në Ulpianë te Soliterat
Rruga B, Pristinë 1000
Me qira 450€ - Zyre
2726 50 M2 2 Dhoma 1 Banjo Ulpian

Zyre me Qira ne Ulpiane – Kodi 2726

Lokacioni: Kompleksi Soliterat te Fontana

Siperfaqe: 50 M2

Kati 1

Renditjet:

– 2 Njesi Punes
– Banjo
– Koridor

Banesa gjindet nje prej lokacioneve te preferuara per zyre, gjindet ne katin e 1 dhe eshte komplet e renovuar. Posedon xemjen qendrore me termokos, mirembatje te hymjes.

Çmimi €450

📞 044 302 000
📧agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City