Zyre me Qira në Upian Afër Fontanës

Zyre me Qira në Upian Afër Fontanës
Rruga B, Pristinë 1000
Me qira 300€ - Zyre
2248 40 M2 2 Dhoma 1 Banjo Ulpian

Zyre me Qira ne Ulian – Kodi 2248

Lokacioni: Te Fontana

Siperfaqe: 40 M2

Kati Perdhes

Renditjet:

– 2 Njesi Punes
– Banjo
– Shpajz
– Koridor

Posedon:

– Nxemje Qendrore me Termokos
– Mirembatje te Hymjes
– Uj 24 H

– Banesa eshte komplet e renovuar dhe e pershtatshem per Zyre, Kontabilitet, Ordinanca,Etj. Banesa gjindet te Fontana rruga qe te qon te Laborati Fati Im te Kafja Bufalo.

Çmimi €300

📞 044 302 000
📧agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City