Zyre me Qira te 4 Llullat

Zyre me Qira te 4 Llullat
Rruga B, Pristinë 1000
Me qira 600€ - Zyre
0945 140 M2 4 Dhoma 1 Banjo 4 Llullat

Zyre me Qira te 4 Llullat – Kodi 0945

Lokacioni: Afer Mama Mantia

Siperfaqe 140 m2

Kati 3

Posedon:

– 4 Zyre ndaras
– Wc
– Mini Kuzhin
– Koridor
– Dyshemeja me Llaminat
– Nxemje Qendrore me Naft
– Klima
– Uj 24 H
– Zyret jane te ndara me knauf
– Ndriqim maximal

Objekti eshte 5 Katshe dhe qdo kat eshte e leshuar me qira per Zyre.

Çmimi €600

📞 044 302 000
📧agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City