Zyre me Qira te Prishtina e Re Kompleksi Berisha

Zyre me Qira te Prishtina e Re Kompleksi Berisha
Rruga B, Pristinë 1000
Me qira 300€ - Zyre
2468 82 M2 3 Dhoma 1 Banjo Prishtina e Re

Zyre me Qira te Prishtina e Re- Kodi 2468

Lokacioni: Rr. Holger Petersen Kompleksi Berisha Grup

Siperfaqe: 82 M2

Kati 5

Renditjet:

– 3 Njesi Punes
– Banjo
– Koridor
– Ballkon

Posedon:

– Nxemje Qendrore me Rryme
– Mirembatje te Hymjes
– Uj 24 H
– Lift

– Banesa gjindet mbrapa Eulexit ne Rr. Holgr Petersen Perball Restorant Castle me pamje nga Lindje, baesa eshte e pamobiluar dhe leshohet me qira per zyre.

Çmimi €300

? 044 302 000
?agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City